خانه           تاریخچه ملیله           گالری محصولات            سفارش هدایای خاص            ویژگی محصولات            سفارش خرید           نقشه سایت            تماس با ما   English
محصولات گروه ملیله مینا     
 محصولات دکوری لوکس نقره   
 

     - چایخوری و شربت خوری
        - قنددان
        - سینی
        -  کاسه میوه خوری
        - کاسه آجیل خوری
        - آینه
        - شمعدان

        - قاب عکس
        - شیرینی و شکلات خوری
        - گلدان
        - جعبه جواهر آلات و جای دستمال کاغذی


 

محصولات زیور آلات لوکس نقره

  
   
  
- گردنبند
         - دستبند
        - نیم ست و ست کامل
         - ست گردنبند و گوشواره
        - گوشواره  

        - گیره سر،  انگشتر و زنجیر
سفارش خرید

 

انتخاب محصول:

جهت سفارش خرید محصولات گروه ملیله مینا در ابتدا با مراجعه به قسمت گالری محصولات، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمائید. توجه نمائید کلیه محصولات دارای کد محصول، ابعاد هندسی و نوع طرح می باشند. خواهشمند است در انتخاب محصول و کد محصول مربوطه آن کمال دقت را در نظر داشته باشید.

درخواست سفارش:

پس از انتخاب محصول بایستی درخواست سفارش خود را به گروه ملیله مینا انتقال دهید. راه های انتقال درخواست سفارش می تواند از طریق ایمیل، فکس و یا تماس تلفنی باشد.

زمان تحویل محصولات و نحوه پرداخت هزینه ها:

1- موجود بودن محصول :
در صورت موجود بودن محصولات سفارش شده در انبار، سفارش مورد نظر پس از انجام تسویه حساب کامل و صدور برگه مجوز خروج از انبار حداکثر ظرف مدت 3 روز کاری به مشتریان عزیز تحویل داده خواهد شد.

2- عدم موجود بودن محصول:
در صورت عدم موجود بودن محصول پس از دریافت پیش پرداخت ( 50 درصد کل مبلغ فاکتور) محصولات سفارش شده در صف سفارشات تولید قرار گرفته و حداکثر ظرف مدت 45 روز کاری تولید خواهد شد. محصول تولید شده پس از انجام تسویه حساب کامل و صدور برگه مجوز خروج از انبار به مشتریان عزیز تحویل خواهد شد.

توجه: با توجه به حجم سفارشات داخلی و خارجی موجود از یک طرف، و حجم سفارشات شما زمان اعلام شده در ردیف قبلی قابل تغییر خواهد بود.

   خانه         سفارش خرید          تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه ملیله مینا بوده و هرگونه استفاده از اطلاعات و عکس های این سایت با کسب مجوز کتبی بلامانع است.